Listopad 2013

Vánoční plány na blogu 2013

30. listopadu 2013 v 17:04 | *Rebeca |  Vánoce
Už nám to pěkně uběhlo a do vánoc zbývá jen 23 dnů. I když se to zdá hodně asi bychom měli začít s přípravami, protože než se nadějete už bude 23. prosince večer, kdy pujdete spát s myšlenkou na 24. prosince.

A proto tady mám rozpis všech hlavních článků na prosinec. Ať se v tom nestratíme.

1.12. Začíná prosinec těšte se9.12. Dárky co jsem nakoupila17.12.*
2.12. Weby s Vánoční tematikou10.12 Vánoční koledy18.12.Vánoce u nás doma
3.12. Program na Vánoční svátky (?)11.12.Recepty na cukroví19.12.Dárky co mám pro kamarádky
4.12.
Výzdoby domů 2013
12.12.
Moje narozeniny
20.12.
Poslední den ve škole v tomto roce
5.12.
Co mi donesl Mikuláš
13.12.
*
21.12.
*
6.12.
Vánoční bleskovka
14.12.
Vánoce na webu
22.12.
Počasí na Vánoční svátky
7.12.
Vánoční DIY
15.12.Tipy na Vánoční filmy23.12.*
8.12. 2. Adventní neděle16.12.*24.12.Šťastné a Veselé Vánoce 2013
Vysvětlivky:
* - Tento den nemá určený hlavní článek
(?) - možná

Dárky, dárečky kam se podíváš.

20. listopadu 2013 v 15:50 | *Rebeca |  Diář
Opravdu ještě nikdy se mi nestalo, že bych měla v listopadě už nakoupená dárky. Natož tak zabalené. Včera jsem si byla koupit balící papír a stříbrnou stuhu. Balícího papíru je 10m takže opravdu nemusím šetřit a za těch 30 kč to stálo. Přemýšlím o tom, že si pujdu koupit ještě stříbrný balící papír, který je taky moc hezký a který se hodí k červené stuže.

Na balení dárků si dávám letos vážně záležet. Opravdu to zabalím i se stuhou, což jsem minulý rok nedělala. Nejraději bych včechny ty dárka podarovala už teď, ale nemůžu. Teda můžu, ale nechci. Jen taťkovi koupím pěnu na holení a mám dárky kompletní. Jo, aha. Vlastně ještě dárek pro kámošku. Asi jí koupím nějakou dárkovou kazetu nebo jí udělám nějaký balíček.

Christmas Wrapping Paper | via Tumblr

Asi pujdu péct kokosky. Mám chuť na něco sladkého, ale ty se budou péct asi dlouho, takže až někdy příště.

Diář #1 - První dárky

16. listopadu 2013 v 8:05 | *Rebeca |  Diář
Ahooj ^^
znovu se hlásím. :3 Zhruba po týdnu. Už jsem chtěla napsat v úterý, protože jsem nakoupila první dárky!! Už konečně jsem se k tomu dohrabala! Jsem tak nejvíc spokojená, ale zase nejsem, páč ty dárky jsou jen 3. Včera jsme s mamkou třídily Vánoční ozdoby - vybrala jsem si svoje ozdůbky a přestěhuju si je do pokoje. :)

A zítra ve 20:20 na Nově Cinemě budou TRANSFORMERS ♥ Tento film (a jeho pokračování) je moje předVánoční tradice, takže se na něj musím dívat už to mám domluvené s taťkou takže bude po mém.

No nic, já se znovu loučím. Jsem absolutně líná cokoli dělat a jediný na co se zmůžu je hraní na notebooku tak zase příště.

Co chystám do konce roku.

10. listopadu 2013 v 10:26 | *Rebca |  Diář
Ahoooj, :)
Chci se vám omluvit, že jsem se od pondělí neozvala. Moc se omlouvám, ale zrovna přes listopad není moc co přidávat a většina článků co mám teď napsaných se tak nějak nehodí na listopad spíš až na konec listopadu + prosinec. Jediný co by se tak dalo přidávat jsou diáře a těch bude minimum, protože se většina z nich stejně nebude souviset s Vánocemi a zimou. A jen tak mimochodem v týdnu u nás už sněžilo :) Myslím, že ve středu. Byla jsem nejvíc šťastná, ale jelikož sněžilo jakože vločky ani nedopadly na zem a už se rozpustily měla jsem akorát tak mokrý vlasy, než jsem došla do školy. :D

PS: Dneska jestli nebudu líná a jestli se mi to podaří nastavím nový layout. :)

❄️💙

50 Dní do Vánoc!"

4. listopadu 2013 v 17:13 | *Rebeca |  Diář
Wow. Jako by to bylo včera co bylí Vánoce. Tak moc se těším, ale znáte to celý rok se na Vánoce těšíte a pak ani ne za hodinu je ta všechna radost pryč. Rodina se rozprchne do svých pokojů a u nás jde mamka s bráchou kouřit. Je mi to líto, že když jsou Vánoce rodina není pohromadě. U nás to občas tak je. Minulý rok to tak bylo, ale letos to tak nebude. Přísahám.

Untitled

A jak se máte? Já se mám celkem dobře. No, i když občas bylo i líp. Dneska jsem se chtěla poohlédnout po dárcích. Bohužel, otravovali mě kluci už je od sebe dokonce musím odhánět Smějící se Takže zítra!! Nebo ne zítra, prostě až někdy v prosinci. Tak se tady zase mějte. Já se ozvu znovu za dva dny - není moc o čem psát a navíc mám teď dost práce se školou, což mi připomíná, že bych se měla jít učit do přírodopisu a udělat si úkol do matiky.
Tak Ahooooj. :)