Prosinec 2013

Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 0:01 | *Rebeca
Chci vám popřát krásné svátky Vánoční. Nemůžu uvěřit, že už dneska dostanu dárky a, že už dneska bude popelka.
Včera jsme s mamkou nazdobily stromeček a už nám to tu pěkně voní jehličím.
No nic, dneska si to užijte a neseďte celý den jen u počítače.


Šťastný a Veselý Madagaskar

20. prosince 2013 v 11:01 | *Rebeca |  Vánoce
Ahooj. :)) Napadlo mě, že vám dám nějakou vánoční epizodu z pohádek. Bohužel na Vánoce jsem se těšila na Šťastný a Veselý Madagaskar, KungFu Panda slaví svátky a na Shrekoledu. Vůbec nic Nova nebude dávat a ani Markíza. Tak vám to přidám sem. :) Už 3 dny do Vánoc!

Vánoční bleskovka 2013

17. prosince 2013 v 8:03 | *Rebeca |  Vánoce
Ahoj Vánoččata. ♥
Od dnešního dne je to jen kousek do Vánoc.
A proto tady mám bleskovku, která byla slíbená už na začátku prosince. A jelikož nebyl čas tak jsem se k ní dostala až teď.

1) Kdo nosí dárky u nás?

2) Jaká pohádka leto slaví 40 let své existence?

3) Co máš na vánocích nejradši?

4) Co se zpívá o Vánocích?

5) Kolikátého se slaví Vánoce v Anglii?

To by bylo. Odpovědi přijímám až do soboty 21. prosince.

Vánoční koledy

10. prosince 2013 v 15:48 | *Rebeca |  Vánoční koledy
Jako malá jsem milovala koledy. I když jsme se dívali na televizy vedle v pokoji museli hrát koledy a to bez vyjímky. :)
Koledy už moc neposlouchám, občas jednou za čas si zazpíváme s holkama narodil se Kristus pán, nebo Tichou noc. Většinou, ale zpíváme jen ty na které si vzpomeneme. :D
Tady je malý playlist s koledami, které stojí za poslech. :D

Omluva :D

8. prosince 2013 v 11:45 | *Rebeca |  Diář
Ahooj. :)
Chci se omluvit, první týden v prosinci jsem vůbec nestíhala, takže jediný článek co tu přibyl byl jen o vychřici. Nakonec z toho moc nebylo jen jsem skoro celou noc nespala jak mi přes plastový okna pískalo. Jsem nemocná. x_X Mám takový ten dráždivý kašel a jestli to bude večer horší mamka mě nechá doma. Včera jsem se dívala na Santa má bráchu. Sice jsem se dívala jen na konečných 30 minut, ale jinak dobrý. Nestíhám vůbec obíhat, takže se vám to budu snažit vynahradit. Plán na tento týden (9.12.-15.12.) by měl vyjít. Doufám. :D

No nic, musím jít odpoledne vám napíšu nějaký článek co jsem nestihla. :D Zatím.

VYCHŘICE!!!

4. prosince 2013 v 16:53 | *Rebeca |  Diář
Ahoj, omluvám se za předchozí dva dny, ale co si budeme nalhávat taky jsem jenom člověk.
A teď už k článku. Jdu si takhle na TN.CZ a najednou, baf. Vychřice, chumelenice a bůhví co ještě.

Mapy větru a srážek - 1

Ne, že bych se tomu chtěla vysmívat, ale vychřice co trhá střechy.

Výstraha platí pro celou republiku až do soboty, vysoký stupeň nebezpečí potom platí pro Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký a Moravskoslezský. Hasiči vydali pokyny, jak by se lidé měli při vichru chovat.

Děcka, já jsem z olomouckýho.

Možná to má jediný klad a to, že bude sněžit. Ale dbejte na opatrnost. Zítra bude normální článek podle rozpisu. Tak se mějte jdu se učit. :)

1.12. // Ho, ho, ho!

1. prosince 2013 v 11:53 | *Rebeca |  Diář
Je to tady! 1. prosinec 2013! Tak moc jsem se na tento den těšila. Abych pravdu řekla celý rok nemyslím na nic jiného. Počínaje tímto dnem začíná můj adventí plán. :D Dárky jsou nakoupené, curkoví se začíná péct ve čtvrtek a já... Já si v klidu lebedím u televize s vánočním programem. Dneska konečně musím douklízet a pak dohlídnout na to abych si tam neudělala nepořádek, protože v pokojíku vlastně jenom spím a učím se. (Nechci tam být sama, pak mi je smutno a zároveň líto, že celý večer čumím v pokojíku na notebook a nepovídám si s někým :D) Odpoledne toho musím tolik stihnout. Hned po obědě jdu s pejskem ven, ať si můžu nahnat nějakou nemoc. Je to odemě hnusný, že si takhle zahrávám se zdravím, ale kdo to nikdy nezkusil? Prostě jen teď ve škole je toho málo a já tam celý den čumím jak puk na učitelku, která s námi jen opakuje. To rovnou můžu zůstat doma, no ne? :D Ale jak se tak pozoruju tak asi ani nebudu muset jít s pejskem na dlouho, protože kašlu. No a toto je můj první prosinec, okýnko na adventím kalendáři mám otevřené, Aha. Už je vlastně prvního prosince, jen 11 dní a mám narozeniny a jen 22 dní a jsou vánoce. :D

Tak se tady mějte, já jdu na oběd. Čauky. :)